TURMEPA 23. Geleneksel Kuruluş Yıldönümü Yemeği

Ekim 2017

DenizTemiz Derneği / TURMEPA’nın 23. kuruluş yıl dönümü yemeği, Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Kaptanoğlu’nun ev sahipliğinde, 16 Ekim 2017 tarihinde Conrad Istanbul Bosphorus’ta gerçekleştirildi. Saat 19.30’da başlayan kokteylin ardından Conrad Istanbul Bosphorus Balo Salonu’nda düzenlenen ve bu geceye özel hazırlanan menünün ikram edildiği yemeğe, 500’ü aşkın deniz gönüllüsü dernek üyesi ve konukları katıldı. Gecenin ana sponsorluğunu bu yıl, Aksoy Holding’in Türkiye’nin gözde turizm beldesi Bodrum’da hayata geçirdiği lüks gayrimenkul projesi EPIQUE ISLAND üstlendi.

Gecenin ana sponsoru Aksoy Holding CEO & Başkan Yardımcısı Sayın Batu Aksoy’a plaketini derneğin Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ile Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Kaptanoğlu birlikte verdi. Sayın Batu Aksoy yaptığı konuşmada, “Öncelikle TUPMEPA’nın 23. yaşını kutluyor, başarılarından dolayı çok tebrik ediyorum. Deniz aşığı biri olarak bu denli anlamlı bir gecede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yaşadığımız ekosistemi daha iyi bir hale getirmek için iş insanlarına büyük sorumluluk düşmekte; doğadan aldığımızı geri kazandırmak hem insanlar hem de doğada yaşayan diğer canlılar için çok önemli. Bu anlamda TURMEPA’nın çalışmaları çok değerli. Aksoy Holding ve Epique Island olarak bu gecenin bir parçası olmaktan dolayı mutluluk ve gurur duyuyoruz. Siz değerli misafirlerimize keyif dolu bir gece diliyor, saygılarımızı arz ediyorum.” dedi.

Epique Island’ın, gecede konuklara çok özel bir de sürprizi vardı; yapılan çekilişle TURMEPA destekçilerine Conrad Istanbul Bosphorus’un sponsorluğunda Moskova’da konaklama fırsatının yanı sıra enfes Boğaz manzarasının gözler önüne serildiği, Conrad’ın 14. katında yer alan Summit’de Pazar kahvaltısı hediye edildi.

Gece boyunca konuklar, sanatçı Zeynep Casalini’nin şarkıları ile keyifli dakikalar yaşadı.