Duyurular

Epique Island Lansmanı | Ağustos 2015

Epique Island Lansmanı

Aksoy Holding’in Conrad Istanbul Otel’inden sonra gerçekleştirdiği ikinci gayrimenkul projesi olan ‘Epique Island’, 22 Ağustos’ta Bodrum Yalıkavak’ta düzenlenen görkemli bir davetle tanıtıldı.

Sosyal Alanlar Büyüleyici Doğa ile Birleşince | Aralık 2015

Sosyal Alanlar Büyüleyici Doğa ile Birleşince

Denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz teraslar, açık yüzme havuzu, plaj ve güneşlenme alanları; miniklere özel, açık ve kapalı çocuk kulübünde kitap okuma ve oyun alanları, spray park ve daha pek çok eğlenceli etkinlik alanı; ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek istediğinizde açık havada masaj üniteleri, yoga deck ve gym alanı; açık restoran, bar, duş alanları ve çok daha fazlası adanın doğal dokusu ile bütünleşerek tasarlandı.

Kataloğumuz Hazır | Ocak 2016

Kataloğumuz Hazır

Bodrum, Tilkicik Koyu’nda hayata geçirdiğimiz Epique Island projesine ait detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz kataloğumuz sizin için hazır. Özenle tasarladığımız proje kataloğu Ocak ayı içerisinde adresinize ulaştırılmış olacak.

Bizi Instagram’dan Takip Edebilirsiniz | Şubat 2016

Bizi Instagram’dan Takip Edebilirsiniz

Instagram hesabımızı takip ederek Epique Island dünyasını keşfedebilirsiniz.

Ağaçlarımızı Korumaya Aldık | Şubat 2016

Ağaçlarımızı Korumaya Aldık

Epique Island’da her detay, adanın doğal dokusu göz önünde tutularak tasarlandı. Adadaki mevcut zeytin, sakız ve meşe ağaçları inşaat süresince korumaya alındı. Bu 47 ağaç inşaat tamamlandıktan sonra yeniden dikilerek ait oldukları yaşam alanına geri dönecekler.

Yalınlığı Lüksle Buluşturan İki Marka Bir arada | Haziran 2016

Yalınlığı Lüksle Buluşturan İki Marka Bir arada

Epique Island sponsorluğunda gerçekleşen, Maserati’nin ilk SUV markası Levante lansmanında kurduğumuz Epique Live ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Epique Island'da Doğa Canlanıyor! | Haziran 2016

Epique Island'da Doğa Canlanıyor!

Epique Island'ın gerek proje aşamasında gerekse inşasında öncelikli ilke, adanın doğal mirasını koruma altına alıp doğayla iç içe eşsiz bir yaşam alanı sunmaktı. Şubat ayında korumaya aldığımız ağaçlarımız çiçek açarak hayata tutunduklarının müjdesini verdi.

Epique Live | Haziran 2016

Epique Live

Epique Live, 250 derecelik kavisli ekranı sayesinde sizi hem ada turuna hem de evinizi keşfe davet ediyor. İyi seyirler!

Epique Island'a Uluslararası Ödül! | Ekim 2016

Epique Island'a Uluslararası Ödül! | Ekim 2016

“Yalınayak Lüks” mottosuyla 2018 yazında yaşamın yeşereceği Epique Island, etkinlik ve organizasyon alanında dünyanın en saygın ödüllerinden EuBea’da (European Best Event Awards) “Açılış/Kutlama Etkinlikleri Kategorisi” Gümüş Fil Ödülü’nü aldı.

Aksoy Holding’in dünyaca ünlü Güney Afrikalı mimarlık firması SAOTA tasarımıyla hayata geçirdiği Epique Island, başarısını şimdiden uluslararası arenada kanıtlamaya başladı. Epique Island, etkinlik ve iletişim sektörünün Oscarları kabul edilen EuBea’da, 2015 Ağustos ayında Bodrum’da dDf (Dream Design Factory) ile hayata geçirdiği lansmanla “Açılış/Kutlama Kategorisi”nde ikincilik ödülüne layık görüldü. Epique Island, 11 yıldır düzenlenen törende aday gösterilen tüm Türk projeleri arasından, ödülle dönen ilk proje olma özelliğini de taşıyor.

Bu yıl 13-15 Ekim 2016 tarihleri arasında St. Petersburg’da düzenlenen EuBea (European Best Event Awards)’a 22 ülke, 112 ajans olmak üzere toplamda 276 proje katıldı. Ünlü Leningrad Center ana sahnesinde gerçekleştirilen gala törenine Avrupa’nın bütün önemli etkinlik iletişimi ajansları ve önemli firma temsilcileri katıldı.

Epique Island lansmanı, 22 Ağustos 2015’te Bodrum Yalıkavak’ta düzenlenen görkemli bir davetle gerçekleşti. Uluslararası ödüle layık görülen lansman için Tilkicik Koyu’na, İstanbul Tuzla tersanesinden getirilen 1.200 m2’lik bir mavna kuruldu. Davetliler karadan teknelerle alınarak, su üzerine kurulan bu yüzer adaya getirildi. Teknelerin kalkış noktası olarak belirlenen plaj davete özel olarak baştan aşağı değiştirilirken, sahile iki iskele kuruldu. Sunuculuğunu Oylum Talu’nun yaptığı gecede açılış konuşmaları Aksoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aksoy, Aksoy Holding CEO’su Batu Aksoy ve Güney Afrikalı mimarlık firması SAOTA’nın ortaklarından Philip Olmesdahl tarafından yapıldı. Projenin villa detaylarına gönderme yapılan tasarımı ile orijinal peyzajında kullanılan bitkilerin uygulandığı yüzer adada, sahne Epique Island’da yer alan Avlu Villanın ön cephesinin kopyası olarak tasarlanırken, adadaki yaşamı temsil eden bir mapping gösterisi gerçekleştirildi. Amerikalı ünlü müzik grubu Pink Martini’nin konser verdiği gecede; Burhan Öcal ve DJ Doğuş Çabakçor proje için yaptıkları özel bir beste ile sahne alırken, tüm ada üzerinde ışık gösterileri yapıldı. Davetliler için kişiye özel hediyeler verilirken; lansmana iş, sanat camiası ve cemiyet hayatından yaklaşık 700 kişi katıldı.

2018 yazında hayatın başlayacağı Epique Island, ziyarete açtığı model villası ile misafilerini Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda ağırlamaya başladı.